Dünya (Yerel Haber) - YEREL HABERLER | Haber Girişi: 09.02.2021 - 21:57, Güncelleme: 09.02.2021 - 21:57

AK PARTİ ETİMESGUT GENÇLİK KOLLARI GÖNÜL SEFERBERLİĞİ BAŞLATTI

 

AK PARTİ ETİMESGUT GENÇLİK KOLLARI GÖNÜL SEFERBERLİĞİ BAŞLATTI

Ak Parti Etimesgut Gençlik Kolları Tanıtım ve Medya Birim Başkanlığı Sosyal Medyada başlattığı ''Geceye bir Reis fotoğrafı bırakalım'' etkinliği ile gündem oldu. Etkinliğe Ankarada ki tüm İlçe Ak Parti Gençlik Kolları destek ve katılım sağladı
Etimesgut ak parti gençlik kolları başkanlığına geçtiğimiz ay ataması yapılan ve yönetimini oluşturan Volkan Coşkun ve çalışma arkadaşları sahada yaptıkları çalışmalarla göz dolduruyor. Gençlik kolları başkanı Volkan Coşkun yaptığı açıklamada gençlik bu ülkenin geleceğidir gönülden bağlı olduğumuz mazlumların umudu sayın cumhurbaşkanımız recep Tayyip ERDOĞAN beyin yolundan izinden yürüdüklerini belirterek konuşmasına şöyle devam etti. Çalışma arkadaşlarım ve ekibimle sahada insanımızın ve ilçemizin öncelikli konularında çalışma başlattık. Başta Etimesgut ak parti ilçe başkanımız Halil HOTOMAN bey ve ana kademe ,kadın kolları başkanlığımızla yaptığımız çalışmaları istişare ederek çalışmalarımızı birlik ve beraberlik içinde yapmaktayız .bizlere yol gösteren her konuda yanımızda olan desteklerini esirgemeyen ilçe başkanımız Halil HOTAMAN beye minnettarız. Göreve geldiğiniz gün bizlere başkanınız değilim bir abinizim diyerek yaptığı konuşma cesaret verdi diyerek ilçe başkanımız konuşması yol gösterdi gençler gözlerinizdeki pırıltı bizlere geleceğe bakma konusunda heyecan veriyor Allah birliğimizi daim etsin eylesin kuruluş tarihimiz 14 ağustos 2001 ‘den itibaren biz gençlere önem veriyoruz. Her seçimde gençlerimizin öz verilerini unutmayız bizim gençlerimiz hakka inanan ve halka inanan gençliktir hayatın doğru ve yanlışını fark edecek ve yaşamları boyunca uygulayacak gençliktir ak gençlik bu değerleri bilen ve taşıyan gençliktir 15 Temmuz gecesi elimizde tankımız topumuz yoktu ancak imanlı geçlerimiz vardı demesi bizlere cesaret verdi. Volkan ÇOŞKUN konuşmasına devam ederek çalışmalarını anlattı Stk’lar muhtarlıklar ziyaret edilerek zaman saat farketmez diyerek sahada ak gençlik var dedi. Kamu kurum ve kuruluş yöneticilerimizi ziyaretler yapıldı. Sahada tespit ettiğimiz hizmetlerin olumlu olumsuz yönlerini paylaşma fırsatı bulduk bizlerin güvenliği için gece gündüz çalışan kahraman polislerimizi ziyaret ederek ikramlarda bulunduk gönül seferberliği çalışmaları kapsamında üye arama ve kayıt çalışması yapıldı Etimesgut ak gençlik nüfusu artmaya devam ediyor. Etimesgut gençlik spor müdürlüğü ziyaret edildi Etimesgut’ta yapılacak ve yapılmakta olan gençlik ve spor hizmetlerini değerlendirdik. Görme engelli haftası münasebetiyle engelli kardeşlerimize ziyaretler yapıldı . sosyal politikalar birimimiz ve tanıtım medya birim başkanlığımız çalışmaları kapsamında yaşlılarımız ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız aranarak ihtiyaçları sorulup her daim yanlarında olduklarımızı belirtip sayın cumhurbaşkanımızın selamlarını iletip kapatıyoruz diyerek sözlerini bitirdi.  
Ak Parti Etimesgut Gençlik Kolları Tanıtım ve Medya Birim Başkanlığı Sosyal Medyada başlattığı ''Geceye bir Reis fotoğrafı bırakalım'' etkinliği ile gündem oldu. Etkinliğe Ankarada ki tüm İlçe Ak Parti Gençlik Kolları destek ve katılım sağladı

Etimesgut ak parti gençlik kolları başkanlığına geçtiğimiz ay ataması yapılan ve yönetimini oluşturan Volkan Coşkun ve çalışma arkadaşları sahada yaptıkları çalışmalarla göz dolduruyor.
Gençlik kolları başkanı Volkan Coşkun yaptığı açıklamada gençlik bu ülkenin geleceğidir gönülden bağlı olduğumuz mazlumların umudu sayın cumhurbaşkanımız recep Tayyip ERDOĞAN beyin yolundan izinden yürüdüklerini belirterek konuşmasına şöyle devam etti.
Çalışma arkadaşlarım ve ekibimle sahada insanımızın ve ilçemizin öncelikli konularında çalışma başlattık. Başta Etimesgut ak parti ilçe başkanımız Halil HOTOMAN bey ve ana kademe ,kadın kolları başkanlığımızla yaptığımız çalışmaları istişare ederek çalışmalarımızı birlik ve beraberlik içinde yapmaktayız .bizlere yol gösteren her konuda yanımızda olan desteklerini esirgemeyen ilçe başkanımız Halil HOTAMAN beye minnettarız. Göreve geldiğiniz gün bizlere başkanınız değilim bir abinizim diyerek yaptığı konuşma cesaret verdi diyerek ilçe başkanımız konuşması yol gösterdi gençler gözlerinizdeki pırıltı bizlere geleceğe bakma konusunda heyecan veriyor Allah birliğimizi daim etsin eylesin kuruluş tarihimiz 14 ağustos 2001 ‘den itibaren biz gençlere önem veriyoruz.
Her seçimde gençlerimizin öz verilerini unutmayız bizim gençlerimiz hakka inanan ve halka inanan gençliktir hayatın doğru ve yanlışını fark edecek ve yaşamları boyunca uygulayacak gençliktir ak gençlik bu değerleri bilen ve taşıyan gençliktir 15 Temmuz gecesi elimizde tankımız topumuz yoktu ancak imanlı geçlerimiz vardı demesi bizlere cesaret verdi.
Volkan ÇOŞKUN konuşmasına devam ederek çalışmalarını anlattı Stk’lar muhtarlıklar ziyaret edilerek zaman saat farketmez diyerek sahada ak gençlik var dedi.
Kamu kurum ve kuruluş yöneticilerimizi ziyaretler yapıldı. Sahada tespit ettiğimiz hizmetlerin olumlu olumsuz yönlerini paylaşma fırsatı bulduk bizlerin güvenliği için gece gündüz çalışan kahraman polislerimizi ziyaret ederek ikramlarda bulunduk gönül seferberliği çalışmaları kapsamında üye arama ve kayıt çalışması yapıldı Etimesgut ak gençlik nüfusu artmaya devam ediyor.
Etimesgut gençlik spor müdürlüğü ziyaret edildi Etimesgut’ta yapılacak ve yapılmakta olan gençlik ve spor hizmetlerini değerlendirdik.
Görme engelli haftası münasebetiyle engelli kardeşlerimize ziyaretler yapıldı .

sosyal politikalar birimimiz ve tanıtım medya birim başkanlığımız çalışmaları kapsamında yaşlılarımız ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız aranarak ihtiyaçları sorulup her daim yanlarında olduklarımızı belirtip sayın cumhurbaşkanımızın selamlarını iletip kapatıyoruz diyerek sözlerini bitirdi.