Siyaset (Yerel Haber) - YEREL HABERLER | Haber Girişi: 21.02.2021 - 17:54, Güncelleme: 21.02.2021 - 17:54

ARTIK EL ELE BİRLİKTE SAHAYA

 

ARTIK EL ELE BİRLİKTE SAHAYA

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Ankara İl Kongresinden sonra AK Parti de Ankara İl kongresini yaparak yeni yönetimlerini oluşturdu. Her iki partide de il başkanları güven tazeleyerek görevlerine devam ediyorlar.
Şimdi MHP Ankara İl Başkanı Turgay Baştuğ ile AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan’ın el ele verip birlikte sahaya inme zamanı. Bu birliktelik sadece İl başkanları ile sınırlı kalmamalı, il yönetimlerinin yanı sıra 25 ilçenin ilçe başkan ve yönetimleri de sahaya inip halkla birlikte kucaklaşmalıdır.                 Ülkemiz gerçekten çok zor bir dönemden geçmekte, ABD ve Avrupa psikolojik savaşın dozajını iyice arttırmış arttırmaya da devam etmektedir, bunun yanı sıra Pandemi nedeniyle meydana gelen ekonomik sıkıntılar sanki sadece ülkemizde varmış gibi bir hava estirilmekte özellikle dükkânları kapalı esnafın üzerinde yoğun bir baskı uygulanmaktadır. Bir kısım esnafımızda maalesef bu propagandanın etkisinde kalmaktadır.                 Sanki kısıtlamalar sadece Türkiye’de varmış havası verilmekte insanımız ekonomik durumları istismar edilerek tahrik edilmektedir.                 Her ülkede aşı temininde sıkıntı varken bu sadece ülkemize mâl edilmekte bunun üzerinde de aleyhinde propaganda yapılmaktadır.                 Özetlersek yukarıda da belirttiğim gibi ABD önderliğinde Avrupa devletleri ve Türk düşmanları ülkemizi içerden ve dışardan kuşatmaktadır, öyleyse Türk milleti bu oyunu bozmalıdır, bozacak da güçtedir. Ulu Önder Mustafa Atatürk’ün “Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda, mevcuttur!”                     Yalnız şu unutulmamalı ki günümüzün şartlarında insana dokunmak şarttır. Lider ne kadar karizmatik olursa olsun halk ekibini de görmek istiyor. Bir de bu dönemleri fırsata çevirmek isteyen / çeviren sayısı da hızla artar.                 İşte bu ve benzeri nedenlerle AK Parti il başkanı Hakan Han Özcan ile MHP İl Başkanı Turgay Baştuğ birlikte sahaya inmeli; YETMEZ  İl yönetimlerini de sahaya indirmeli;  YETMEZ Ankara’nın tüm ilçelerinde (25 ilçe ) AK Parti ve MHP ilçe başkanları ilçe yönetim kurulu üyeleriyle birlikte sahaya inmelidir.                 Böylece hem halk bilgilendirilmeli hem de fırsatçılar, ikiyüzlüler, sağ gösterip sol vurmaya çalışanlar görevini yapamayan bürokratlar, ilçesinde halktan kopan yerel siyasetçiler, belediyeciler çok da rahat görünüp gerekli tedbirler zamanında alınabilir.      
Milliyetçi Hareket Partisi’nin Ankara İl Kongresinden sonra AK Parti de Ankara İl kongresini yaparak yeni yönetimlerini oluşturdu. Her iki partide de il başkanları güven tazeleyerek görevlerine devam ediyorlar.

Şimdi MHP Ankara İl Başkanı Turgay Baştuğ ile AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan’ın el ele verip birlikte sahaya inme zamanı. Bu birliktelik sadece İl başkanları ile sınırlı kalmamalı, il yönetimlerinin yanı sıra 25 ilçenin ilçe başkan ve yönetimleri de sahaya inip halkla birlikte kucaklaşmalıdır.

                Ülkemiz gerçekten çok zor bir dönemden geçmekte, ABD ve Avrupa psikolojik savaşın dozajını iyice arttırmış arttırmaya da devam etmektedir, bunun yanı sıra Pandemi nedeniyle meydana gelen ekonomik sıkıntılar sanki sadece ülkemizde varmış gibi bir hava estirilmekte özellikle dükkânları kapalı esnafın üzerinde yoğun bir baskı uygulanmaktadır. Bir kısım esnafımızda maalesef bu propagandanın etkisinde kalmaktadır.

                Sanki kısıtlamalar sadece Türkiye’de varmış havası verilmekte insanımız ekonomik durumları istismar edilerek tahrik edilmektedir.

                Her ülkede aşı temininde sıkıntı varken bu sadece ülkemize mâl edilmekte bunun üzerinde de aleyhinde propaganda yapılmaktadır.

                Özetlersek yukarıda da belirttiğim gibi ABD önderliğinde Avrupa devletleri ve Türk düşmanları ülkemizi içerden ve dışardan kuşatmaktadır, öyleyse Türk milleti bu oyunu bozmalıdır, bozacak da güçtedir. Ulu Önder Mustafa Atatürk’ün “Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda, mevcuttur!”    

                Yalnız şu unutulmamalı ki günümüzün şartlarında insana dokunmak şarttır. Lider ne kadar karizmatik olursa olsun halk ekibini de görmek istiyor. Bir de bu dönemleri fırsata çevirmek isteyen / çeviren sayısı da hızla artar.

                İşte bu ve benzeri nedenlerle AK Parti il başkanı Hakan Han Özcan ile MHP İl Başkanı Turgay Baştuğ birlikte sahaya inmeli;

YETMEZ

 İl yönetimlerini de sahaya indirmeli;

 YETMEZ

Ankara’nın tüm ilçelerinde (25 ilçe ) AK Parti ve MHP ilçe başkanları ilçe yönetim kurulu üyeleriyle birlikte sahaya inmelidir.

                Böylece hem halk bilgilendirilmeli hem de fırsatçılar, ikiyüzlüler, sağ gösterip sol vurmaya çalışanlar görevini yapamayan bürokratlar, ilçesinde halktan kopan yerel siyasetçiler, belediyeciler çok da rahat görünüp gerekli tedbirler zamanında alınabilir.

 

 

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yeniufukgazetesi.net sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.